Plavecký oddiel TJ DUNAJ

Plavecký oddiel TJ Dunaj Štúrovo je skupina skúsených trénerov a dobrovoľníkov, ktorým nie je jedno čo robia naše aj vaše deti vo svojom voľnom čase. Športového vyžitia v našom meste a okoliu pre mládež nie je veľa a preto sa plavecký oddiel začal venovať týmto deťom. Oddiel je zameraný na získanie plaveckej gramotnosti u detí predškolského veku, cez kondičné plávanie až po výchovu aktívnych pretekárov bazénového plávania.

Viac o odiele najdete na ich stránkach TU  alebo              

Sme aj na 


Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.