Deň otvorených dverí

 

Čo vznikne ak spojíte výborných organizátorov, kopu skvelých nápadov a nádhernú slnečnú nedeľu?

Áno, odpoveď je správna – perfektný deň plný úžasných zážitkov a dobrej nálady. Presne taký bol aj Deň otvorených dverí a zároveň aj Deň detí v areáli Lodenice TJ Dunaj v Štúrove.
Okrem „vážnych" športových disciplín (víťazi boli odmenení medailou, ktorú si prevzali z rúk primátora Štúrova) - beh, vis na hrazde a kajakársky trenažér - nás čakali aj zábavné súťaže, so sladkou odmenou pre každého. Samozrejme nesmel chýbať ani guláš (kuchári sa vytiahli a po dobrote čo navarili sa len tak zaprášilo)  a studené pivo, či kofola...  každému podľa chuti.
Zlatým klincom dňa bola plavba na člnoch po Dunaji a tí čo ostali na brehu si mohli vychutnať koncert skupiny Half Ear.
V nedeľu 28. mája sa otvorili nielen dvere Lodenice, ale symbolicky aj dvere celému Letu.
Bolo to fajn a určite si to všetci radi niekedy zopakujeme.

Pozrite si fotky z tejto akcie v našej GALERII
 

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 


 

 

 

BETA CAR s.r.o. EUROMAJ s.r.o Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.