Štúrovské stovky 2017

Tak ako každý rok aj tento rok organizuje Plavecký oddiel TJ Dunaj Štúrovo už 39.ročník  Medzinárodných plaveckých pretekov "Štúrovské stovky".
V sobotu 26.8.2017 na celý deň obsadí približne 380 plavcov zo šiestich štátov náš štúrovský dlhý bazén. Plavci budú pretekať v štyroch plaveckých disciplínach a štyroch spôsoboch o cenne kovy a pohár vo finálovej disciplíne 100m prsia.
Tieto preteky sú pre väčšinu plavcov zahajovacie do novej sezóny alebo absolútne prvé v ich plaveckej "kariére". Tak nezabudnite sa prísť pozrieť a povzbudiť nielen našich sedemnástich plavcov ale všetkých od tých najmladších (2012) az po seniorov.
Zároveň Vás široká verejnosť prosíme o zhovievavosť a rešpektovanie pokynov organizátorov a dopredu ďakujeme za vaše vhodné správanie ktoré dopomôže k hladkému chodu celého preteku.

Propozície pretekov nájdete TU :
 

 

 

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.