Majstrovstvá Slovenka na dlhých tratiach

Majstrovstvá Slovenka na dlhých tratiach - previerka pripravenosti pred hlavnou časťou sezóny.

Rýchlostní kanoisti TJ Dunaj Štúrovo sa v dňoch 4. a 5. mája 2019 predstavili na ďalších majstrovských pretekoch sezóny - Majstrovstiev Slovenska na dlhých tratiach. Všetky disciplíny sa išli na trati 5km na jazere v Novákoch. Kým sobota bola polooblačná s relatívne prívetivým počasím, nedeľa bola veterná, studená a daždivá. Tieto preteky sú zároveň previerkou schopností po náročnej zimnej príprave na všeobecnú vytrvalostnú pripravenosť. "Výsledky ukázali mnoho, rozhodne je ešte na čom pracovať", poznamenal šéftréner Zorán Maršal. Jediným medailistom bol kanoista Tomáš Janoštiak v disciplíne C1 muži, kde získal bronz. "Naši pretekári ukázali trochu menej ako sa očakávalo, v každom prípade sme ešte iba na začiatku sezóny a teda je priestor na zlepšenie", dodal Zorán Maršal.

Výsledky rýchlostných kanoistov TJ Dunaj Štúrovo na MSR na dlhých tratiach:

K1 chlapci 14 roční 5000m - Szabó Bence - 19. miesto
K1 chlapci 13 roční 5000m - Szabados Edvin - 9. miesto
K2 kadetky 5000m - Halászová Fanni / Urbánová Viktória - 5. miesto
C1 muži 5000m -  Janoštiak Tomáš - 3. miesto
K2 chlapci 13+14 roční 5000m - Szabó Bence / Szabados Edvin - 12. miesto
K1 kadetky 5000m - Urbánová Viktória - 10. miesto, Halászová Fanni - 13. miesto, Szabóová Nóra - 14. miesto

TJ DUNAJ

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.