Deprecated: Optional parameter $data declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 198

Deprecated: Optional parameter $data declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 228

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 640

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 640

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 712

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 712

Deprecated: Optional parameter $file declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 728

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 728

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 748

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 748

Deprecated: Optional parameter $values declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 756

Deprecated: Optional parameter $view_mode declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 862

Deprecated: Optional parameter $langcode declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 862
Rudno Cup 2019- jedna zlatá a dve strieborné medaile! | TJ Dunaj Štúrovo

Rudno Cup 2019- jedna zlatá a dve strieborné medaile!

Preteky pre deti a mládež - aj takýto prívlastok si získali preteky Rudno Cup na priehrade Nitrianske Rudno, konané dňa 8.5.2019, netradične v stredu. Tieto preteky, ktoré nie sú súčasťou Slovenského pohára 2019, sa tešili peknej návšteve najmä pretekárov mladších ročníkov. Medzi nimi debutovali na 2km trati aj nováčikovia z radov oddielu kanoistiky TJ Dunaj Štúrovo - Richard Bócz, Linda Hanza, Sebastián Bobek, András Madocsai, Marcell Vodička a Michaela Zgurišová. Výborne zajazdil najmä Marcell Vodička, u ktorého boli predpoklady na dobré výsledky už v minulej sezóne, kde úspešne reprezentoval oddiel a doniesol tiež najviac medailí spomedzi všetých štúrovčanov v špeciálnej súťaži neregistrovaných pretekárov. A dobrá jazda bola ocenená striebornou medailou hneď v úvode pretekov.
ďalšie dva cenné kovy pridali Anna Madocsai (zlato), keď v súťaži kanoistiek 12 ročných zdolala oddielovú rivalku Michaelu Zgurišovú (striebro). "Na tento deň sme čakali aj ja aj dievčatá takmer rok. Prvýkrát máme medzi mládežou vlastné odchovankyne kanoistky. Baby zajazdili to čo mali, a tak som bol právom spokojný", prezradil tréner kanoistov Tomáš Janoštiak.
Linda Hanza získala pekné 5. miesto medzi dievčatami 11 ročnými, na úvod veľmi dobrý výsledok! Medzi kadetkami podala solídny výkon Viktória Urbánová, keď na 4km trati získala rovnako 5. miesto.
 
Kompletný prehľad výsledkov pretekárov TJ Dunaj Štúrovo:

MK1 chlapci 10 roční 2000m - Bócz Richard - 10. miesto
MK1 chlapci 9 roční 2000m - Vodička Marcell - 2.miesto, Madocsai András - 8. miesto
MK1 dievčatá 11 ročné 2000m - Hanza Linda - 5. miesto
MK1 chlapci 12 roční 2000m - Varga Máté - 11. miesto, Karakán Marcell - 14. miesto
MC1 dievčatá 12 ročné 2000m - Madocsai Anna - 1. miesto, Zgurišová Michaela - 2. miesto
MK1 chlapci 11 roční 2000m - Bobek Sebastián - 27. miesto
K1 kadetky 4000m - Urbánová Viktória - 5. miesto, Halászová Fanni - 7. miesto, Szabóová Nóra - 8. miesto
K1 chlapci 14 roční 4000m - Szabó Bence - 12. miesto
K1 chlapci 13 roční 4000m - Szabados Edvin - 8. miesto

TJ Dunaj
42.jpg

43.jpg
big_44.jpg

big_45.jpg

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.