Letné Majstrovstvá Slovenska v plávaní 2016

Majstrovstvá slovenska v plávaní starších žiakov (ročníky 2002-03) sa skončili.
V dňoch  10.-12.6.2016 sa na našom kúpalisku organizoval vrchol letnej sezóny pre slovenských plavcov kategórie A. Pod holým nebom sa stretlo najlepších 242 plavcov z celého Slovenska ktorí bojovali o majstrovský titul.
Napriek dvom búrkam, ktoré nás počas troch dní zastihli, kvôli ktorým sme museli z bezpečnostných dôvodov na necelú hodinu pretek prerušiť a slnečnému až tropickému teplu si všetci plavci užili do sýtosti atmosféru južného Slovenska.
Na preteky zo štúrovských plavcov sa podarilo kvalifikovať len Marekovi Havlikovi. Ten si do bazéna skočil rovno šesť krát a to v disciplínach 1500 a 400 kraul, 400 a 200 polohový pretek a 100 znak a prsia. Z úst trénerky boli časy slušné aj keď technika sem tam poriadne odplávala do teplých krajín :) je potreba ešte veľa hodín v bazéne :) ale spokojnosť tam je.

 

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.