Plavecký oddiel TJ DUNAJ

Plavecký oddiel TJ Dunaj Štúrovo je skupina skúsených trénerov a dobrovoľníkov, ktorým nie je jedno čo robia naše aj vaše deti vo svojom voľnom čase. Športového vyžitia v našom meste a okoliu pre mládež nie je veľa a preto sa plavecký oddiel začal venovať týmto deťom. Oddiel je zameraný na získanie plaveckej gramotnosti u detí predškolského veku, cez kondičné plávanie až po výchovu aktívnych pretekárov bazénového plávania.

Viac o oddiele najdete na ich stránkach TU  alebo

Sme aj na 


Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.