Deprecated: Optional parameter $module_name declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/entity.features.inc on line 158

Deprecated: Optional parameter $export declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/entity.features.inc on line 165

Deprecated: Optional parameter $module declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/entity.features.inc on line 172
Predbežná rezervácia ubytovania | TJ Dunaj Štúrovo

Predbežná rezervácia ubytovania

Do 31.marca 2024 je Ubytovňa mimo prevádzky

Vyplňte prosím všetky povinné údaje označené *

OBJEDNÁVAJÚCI ( Ubytovaný) :

Ak bude Vami vybratá izba voľná bude Vám pridelená prednostne.

Ďakujeme za vyplnenie formulára.
Po stlačení tlačítka odoslať, sa Vám zobrazí Vaša objednávka.
Môžete si ešte skontrolovať Vaše údaje a potom objednávku odošlite.
V čo najkratšej dobe Vás budeme kontaktovať ohladne potvrdenia alebo upresnenia Vašej objednávky.

CAPTCHA
Táto otázka je pre testovanie či ste alebo nie ste človek, aby sa zabránilo spamu.
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.