Majstrovstvá Slovenska v maratóne

Úspešný "maratónsky" vstup do sezóny.

Na prvých domácich pretekoch sezóny, Majstrovstvách Slovenska v maratóne na Veľkom Zemníku pri Bratislave 28.4.2019, sme pozbierali prvých 9 bodov do hodnotenia Slovenského pohára 2019 a ušla sa aj jedna strieborná medaila. Podmienky boli počas pretekov na hrane regulárnosti nakoľko fúkal silný nárazový vietor, ktorý výrazne komplikoval pretekanie. Zo 150 pretekárov takmer tretina preteky nedokončila (44).

Naši rýchlostní kanoisti si počínali nasledovne:

Edvin Szabados K1 chlapci 13 roční 12,9km - 6. miesto
Viktória Urbánová K1 kadetky 17,2km - 6. miesto
Fanni Halászová K1 kadetky 17,2km - nedokončila
Tomáš Janoštiak C1 muži 25,8km - 2. miesto

3_19_0.jpg

3_1_19_0.jpg

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.