Deprecated: Optional parameter $data declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 198

Deprecated: Optional parameter $data declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 228

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 640

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 640

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 712

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 712

Deprecated: Optional parameter $file declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 728

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 728

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 748

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 748

Deprecated: Optional parameter $values declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 756

Deprecated: Optional parameter $view_mode declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 862

Deprecated: Optional parameter $langcode declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 862
Hargašov memoriál | TJ Dunaj Štúrovo

Hargašov memoriál

73. ročník Hargašovho memoriálu - jedno zlato a najlepšie umiestnenia sezóny!
 
Štúrovskí rýchlostní kanoisti sa dňa 22. septembra 2018 predstavili na najtradičnejších pretekoch v rámci sezóny - 73. ročníku Hargašovho memoriálu na Zlatých pieskoch v Bratislave a boli to zatiaľ najúspešnejšie preteky pokiaľ vezmeme do úvahy umiestnenia v konečnom poradí jednotlivých kategórií. Preteky boli zároveň majstrovstvami Slovenska na dlhé trate (5km) pre kategórie od 13 rokov vyššie.
Potešili posádky dvojkajakov dievčat 13-14 ročných - Viktória Csomorová/Viktória Urbánová 5. miestom a tiež Fanni Halászová/Nóra Szabóová 4. miestom. V zbierke "zemiakových medailí" potom pokračovali aj kanoista Tomáš Janoštiak (C1 muži 5000m), ktorý za bronzom zaostal o necelé dve dĺžky lode a Edvin Szabados, ktorý v neskutočne strhujúcom závere tesne neudržal bronzovú pozíciu. Žiaľ chýbali skúsenosti. Edvin však svojimi výsledkami v druhej polovici sezóny ukazuje veľký výkonnostný progres a je veľkým prísľubom do budúcej sezóny.
 
Zlatou medailou nás neskutočne potešil 8 ročný Marcell Vodička, ktorý vyhral súťaž neregistrovaných pretekárov na 300 metrovej trati s obrovským prehľadom!
 
Tu sú ďalšie výsledky:
 
K2 5000m dievčatá 13+14 ročné - Viktória Csomorová/Viktória Urbánová 5. miesto
K2 5000m kadetky - Fanni Halászová/Nóra Szabóová 4. miesto
K1 2000m chlapci 11 roční - Marcel Karakán - 7. miesto
K1 5000m chlapci 13 roční - Bence Szabó - 14. miesto
K1 300m chlapci neregistrovaní - Marcell Vodička - 1. miesto
C1 5000m muži - Tomáš Janoštiak - 4. miesto
K1 2000m chlapci 12 roční - Edvin Szabados - 4. miesto, Dávid Varga - 7. miesto, Bence Vodička - 19. miesto, Máté Kotra - 20. miesto.
 
TJ, foto RV

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.